S.S.S.

Toplantı yapabilir miyim ?

Toplantı yapabilir miyim? Organizasyon yapabilir miyim? Kaç adet toplantı salonu var? Salonlarda hangi sistemler mevcut? Toplantı ve Organizasyon için nasıl rezervasyon yaptırabilirim? Toplantı ve organizasyon fiyatlarınız nelerdir?

Bu soruların yanıtı:

Evet, rezervasyon oluşturduktan sonra organize edilen gün ve saatte toplantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Organizasyon detaylarınıza göre deneyimli ekibimizle doğum günü, sunum ve diğer tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Volley Hotel İstanbul bünyemizde ‘SAFİR’ ve ‘LAPİS’ olmak üzere 2 adet toplantı salonumuz bulunmaktadır.

SAFİR

Son teknoloji ile donatılmış 120m2 Safir salonumuz sıcak – soğuk havalandırma, merkezi sistem klima, jeneratör, ses yalıtım, genel alan kablolu ve kablosuz internet, ses ve ışık sistemi, mikser, amplifikatör, salonlar arası görüntü ve ses iletimi, profesyonel sinema sistemi, simültane odası, kulis, barkovizyon, perde, telefon, Dvd / Vcd oynatıcı, mikrofon, tepegöz, flipchart bulunmaktadır.

LAPİS

Son teknoloji ile donatılmış Lapis salonumuz 96m2 sıcak – soğuk havalandırma, merkezi sistem ve split klima, jeneratör, ses yalıtım, genel alan kablolu ve kablosuz internet, ses ve ışık sistemi, mikser, amplifikatör, salonlar arası görüntü ve ses iletimi, profesyonel sinema sistemi, kulis, barkovizyon, perde, telefon, Dvd / Vcd oynatıcı, mikrofon, tepegöz, flipchart bulunmaktadır.

Satış ve Rezervasyon ekibine rezervation@volleyhotelistanbul.com mail adresinden veya 0216 562 14 14 / 1716 telefon numaramızdan bizlere ulaşarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz iletişim bilgilerinden Güncel fiyatlarımızı ve dönemsel kampanyalarımızı da öğrenebilirsiniz.

VOLLEY HOTEL İSTANBUL