S.S.S.

İnternet var mı ?

Volley Hotel İstanbul da internet (wifi) var mı? internet (wifi) ücretsiz mi ? internet (wifi) hızılı mı ? internet (wifi) güvenli mi ?

Bu soruların yanıtı:

Evet Volley Hotel İstanbul da internet var. Lobi alanları, restaurant alanları, cafe alanları, spor alanları, wc alanları, oda katları ve odalarda kablosuz internet bulnmasının yanı sıra odalarda kablolu internet de mevcut.

Volley hotel istanbul’da konaklayan tüm misafirlerimize, konaklama süreleri boyunca internet ücretsizdir. yanı sıra restaurant ve diğer aktiviteler için gelen misafirlerimize de ücretsiz internet sunmaktayız.

Volley Hotel İstanbul, değerli misafirlerinin internete olan hassasiyetinin farkında olduğu için, internet konusunda maliyetten kaçınmayarak 30×30 metro internet kullanmaktadır. Volley Hotel İstanbul’da internet hızı: indirme (download) hızı 30MBPS, yükleme (upload) hızı 30MBPS ve standart ping değeri 6-10 olarak kullanıma sunulmaktadır. (bu değerler kullanılan cihazlara göre değişkenlik gösterebilir.)

Volley Hotel İstanbul, misafirlerinin güvenliğini de düşünmektedir. Misafirlerimizin, Hotspot altyapısında güvenle internet ağlarına bağlanabileceklerini ve yasalar gereği log tutma işlemini de yapmakta olduğumuzu siz değerli konuklarımıza arz ederiz.

Ayrıca 27.02.2019 Tarihinde alt yapı düzenleme ve yenileme işlemi yaptığımızı da bilgilerinize sunmaktan mutluluk duyarız.

Volley Hotel İstanbul