PAYLAŞIMVOLLEYZİYARETÇİ DEFTERİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Burhan Felek Atletizm Stadı Açılışı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Volley Hotel İstanbul ile aynı binada bulunan Burhan Felek Spor kompleksinde Burhan Felek Atletizm Pistinin Açılış Töreni konuşması yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında, “Gençlerimize ve sporcularımıza şu müjdeyi vermek istiyorum, Burhan Felek Tesisleri haftanın 7 günü, 24 saat hizmet verecektir” ifadesini kullandı.

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanla beraber Binali Yıldırım, T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, birçok millet vekili, Türkiye Voleybol Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Basketbol Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğlu, Futbol A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonu İbrahim Çolak ve Milli Takımda forma giyecek olan Shane Larkin gibi bir çok önemli isimlerinde bulunduğu açılışa Volley Hotel İstanbul olarak tüm imkanlarımızla destek verdik.

Açılış töreni öncesinde Sayın Binali Yıldırım Bey, Kadın Voleybol Milli Takımımızı Tebrik edip Ellerini sıkarak tüm oyunculara başarılar diledi. Tören Sonrası TVF Başkanlık ofisinde Sayın Cumhumurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ Eşliğinde Kadın Voleybol Milli Takımımızı Tebrik edip Hatıra Resmi Çektirdi.

Umuyoruz bu açılış, Vatanımıza ve Milletimize hayırlar getirir.

Volley Hotel İstanbul